MUDr. Jaroslav Orlík - Podnikání se zárukou

O Jaroslavovi

Po absolvování lékařské fakulty jsem začal pracovat v nemocnici v Krnově nejprve jako sekundární lékař, potom gastroenterolog a primář interního oddělení. Práce mne bavila a naplňovala, ale neměl jsem moc času na svou rodinu, ani jsem nevydělával spoustu peněz.

Když mi na oddělení zemřel  na svůj druhý srdeční infarkt kamarád, se kterým jsem hrával v orchestru, začal jsem se víc zamýšlet nad otázkami: Co kdyby se to stalo tobě, jak je zajištěná rodina? Co kdybys přežil a nemohl vydělávat peníze, jaké máš finanční zajištění pro sebe a svou rodinu? Mohly by děti studovat? Mohli bychom bydlet v rodinném domě?

Dva měsíce poté mi byl představen marketingový plán podnikání se zárukou s možností vybudování trvalého pasivního příjmu. I když nejsem obchodně založen a moje ekonomické a podnikatelské znalosti byly nulové, věděl jsem, že jsem schopen využívat mentoringový systém, učit se od úspěšných podnikatelů a nechat si pomoci.

Dnes vím, že toto podnikání je bez rizika a se zárukou a že pozitivně ovlivňuje život každého, kdo si nechá pomoci, kdo se napojí na vzdělávací systém a nechá se vést svým mentorem. 

Mým cílem je pomáhat dalším lidem zlepšit jejich životní styl, ať už po stránce finanční nebo zdravotní. Můžeme s manželkou nabídnout svým partnerům a klientům nejen podnikatelskou příležitost a napojení na mentoringový systém, ale také vědomosti a zkušenosti v oblasti zdraví a krásy.

Manželka Naďa působí jako kosmetička, provozuje své kosmetické studio.

Od roku 2001 také využívám pro své klienty analýzu prvků ve vlasech.