MUDr. Jaroslav Orlík - Podnikání se zárukou

O Jaroslavovi

Po absolvování lékařské fakulty jsem začal pracovat v nemocnici v Krnově nejprve jako sekundární lékař, potom gastroenterolog a primář interního oddělení. Práce mne bavila a naplňovala, ale neměl jsem moc času na svou rodinu, ani jsem nevydělával spoustu peněz.

Když mi na oddělení zemřel  na svůj druhý srdeční infarkt kamarád, se kterým jsem hrával v orchestru, začal jsem se víc zamýšlet nad otázkami: Co kdyby se to stalo tobě, jak je zajištěná rodina? Co kdybys přežil a nemohl vydělávat peníze, jaké máš finanční zajištění pro sebe a svou rodinu? Mohly by děti studovat? Mohli bychom bydlet v rodinném domku?

Dva měsíce poté mi byl představen marketingový plán Amway, který je založen na změně způsobu nakupování a možnosti vybudování trvalého pasivního příjmu. I když nejsem obchodně založen a moje ekonomické a podnikatelské znalosti byly nulové, věděl jsem, že jsem schopen naučit další lidi nakupovat ve stejném obchodě, v jakém nakupuji já, zvláště když mi zkušenější podnikatelé pomohou.

Poté jsem poznal školící systém osobnostního a podnikatelského růstu Dextera Yagera, který mi poskytl spoustu informací a vědomostí v oblasti osobního rozvoje a vedení lidí. Bez těchto znalostí a zkušeností bych nemohl dobře vykonávat funkci primáře oddělení.

Dnes vím, že toto podnikání je bez rizika a se zárukou a že pozitivně ovlivňuje život každého, kdo si nechá pomoci, kdo se napojí na vzdělávací systém a nechá se vést svým mentorem.

Mým cílem je pomáhat dalším lidem zlepšit jejich životní styl, ať už po stránce finanční nebo zdravotní. Můžeme s manželkou nabídnout svým partnerům a klientům nejen podnikatelskou příležitost a skvělé výrobky, ale také vědomosti a zkušenosti v oblasti zdraví a krásy.

Manželka Naďa působí jako kosmetička, provozuje své kosmetické studio, společně využíváme program Bodykey na hubnutí a udržení optimální hmotnosti na základě genetického vyšetření.

Od roku 2001 také využívám pro své klienty analýzu prvků ve vlasech.

Pokud opravdu hledáte příležitost, jste odhodláni něco pro sebe udělat, něco se naučit a nechat si pomoci, pak Vám můžeme s manželkou poskytnout více než dvacetileté zkušenosti z podnikání v síťovém marketingu i naše odborné znalosti a zkušenosti z oblasti zdraví a krásy.

Přečtěte si návod, jak můžete pouhou změnou nakupování ušetřit nebo si vydělat zajímavé peníze!